Wyniki konkursu "LICZĘ SIĘ DLA JABŁONKI"

W kategorii I: rysunek, plakat, komiks

* W grupie I: uczniowie szkół podstawowych, klasy 1 - 3 Miejsce II dla Natalii Wójciak, uczennicy klasy II Szkoły Podstawowej w Zubrzycy Dolnej.

* W grupie I: uczniowie szkół podstawowych, klasy 1 - 3 Miejsce III dla Magdaleny Litwiak, uczennicy klasy III Szkoły Podstawowej w Zubrzycy Dolnej.

* W grupie II: uczniowie szkół podstawowych, klasy 4 - 8 Miejsce II dla Zuzanny Kidoń, uczennicy klasy IV Szkoły Podstawowej w Zubrzycy Dolnej.

W kategorii II: esej, raport, opowiadanie

* W grupie I: uczniowie szkół podstawowych, klasy 1 - 3 Miejsce I dla Julii Kidoń, uczennicy klasy II Szkoły Podstawowej w Zubrzycy Dolnej.

Gratulujemy!!!