Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
w Zubrzycy Dolnej

Slide background
Slide background

Strona Główna

#MOJAFLAGA

Kategoria:
SZANOWNI PAŃSTWO,
 
BIURO PROGRAMU „NIEPODLEGŁA” ZAPRASZA M.IN. JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, URZĘDY ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ, INSTYTUCJE KULTURY, SZKOŁY, ORGANIZACJE POZARZĄDOWE, A PRZEDE WSZYSTKIM MIESZKAŃCÓW
POLSKICH MIAST I GMIN DO AKCJI #MOJAFLAGA, CZYLI WYWIESZENIA BIAŁO-CZERWONEJ Z OKAZJI DNIA FLAGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
WYSTARCZY WYWIESIĆ FLAGĘ PRZED DOMEM, NA BALKONIE CZY W MIEJSCU PRACY, A ZDJĘCIE Z FLAGĄ UDOSTĘPNIĆ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH Z OPISEM #MOJAFLAGA.
 
 
W akcji #mojaflaga dotychczas brali udział m.in. Adam Małysz, Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski czy Marcin Lewandowski. W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka. Ambasadorami akcji są też wszyscy Polacy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia. 
Dotychczas w internecie akcja #mojaflaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. Mamy nadzieję, że i w tym roku pod hasztagiem znajdziemy setki tysięcy owiewających biało-czerwonych flag. Wystarczy wywiesić je przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, zrobić zdjęcie i umieścić w social mediach z odpowiednim oznaczeniem. Nie musi to być duża flaga, możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, abyśmy pokazali, że w tym dniu jednoczą nas barwy narodowe.
Zachęcamy wszystkich Polaków i przyjaciół Polski do przyłączenia się do wspólnego świętowania Dnia Flagi RP także w tym roku!
Biuro Programu "Niepodległa"