Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
w Zubrzycy Dolnej

Slide background
Slide background

Akcja "19 dni przeciwko przemocy"

Kategoria:

Dnia 18 listopada w naszej szkole obchodziliśmy dzień Ochrony Praw Dziecka oraz dzień Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci i Młodzieży, przypadające 19 i 20 listopada.
Był to dzień kończący program, do którego przyłączyła się również nasza szkoła -19 Dni przeciwko przemocy wobec dzieci i młodzieży. Program ten jak nazwa wskazuje jest programem profilaktycznym przeciwko przemocy.
Podsumowaniem projektu był miniony piątek.
Z tej okazji uczniowie i nauczyciele ubrali się na niebiesko, aby pokazać w ten sposób solidarność z dziećmi na całym świecie. Każda klasa przygotowała plakat związany z tematem, a dowodem pracy są poniższe zdjęcia.

plakat "Prawa dziecka"   plakat "Prawa dziecka"   plakat "Prawa dziecka"   plakat "Prawa dziecka"

 

#SzkołaDoHymnu 2022 – podziękowanie za udział w akcji

Kategoria:

dyplom za udział w akcji #SzkołaDoHymnu 2022

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami!

W załączeniu przekazujemy pamiątkowy dyplom.

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem podsumowującym akcję. Znajdą go Państwo na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/szkola-do-hymnu-w-michalickim-zespole-szkol-ponadpodstawowych. 

Z wyrazami szacunku

Biuro Ministra 
Ministerstwo Edukacji i Nauki 

11 listopada

Kategoria:

10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca te ważne chwile w historii naszego państwa, związane z Odzyskaniem Niepodległości przez Polskę. Uczniowie klas III i VII wystąpili w programie artystycznym przypominając wszystkim zebranym wydarzenia sprzed 104 lat.