Gminny Konkurs Historyczny

Laureatami Gminnego Konkursu Historycznego 2021/2022 "Orawa i okolice w czasie II wojny światowej" (dla uczniów klas VI-VIII) zostali:

1. Zuzanna Kidoń kl. VI

2. Judyta Miąskowska - Paniak kl. VII

Konkurs miał na celu kształtowanie umiejętnosci samodzielnego zdobywania wiedzy historycznej i wykorzystania jej w praktyce oraz zachęcanie uczniów do poznawania własnej Ojczyzny w kontekście dziejów powszechnych, a także kształtowanie poczucia włąsnej tożsamości narodowej i promocji Orawy, jej historii i kultury jako Małej Ojczyzny.

Laureatom gorąco gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Dyplom dla Zuzanny Kidoń laureatki Gminnego Konkursu Historycznego "Orawa i okolice w czasie II wojny światowej"
   Dyplom dla Judyty Miąskowskiej-Paniak laureatki Gminnego Konkursu Historycznego "Orawa i okolice w czasie II wojny światowej"