Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
w Zubrzycy Dolnej

Slide background
Slide background

Strona Główna

Pożegnanie absolwentów szkoły - 2021/2022

Kategoria:

W czwartek 23 czerwca cała społeczność uczniowska, nauczyciele oraz rodzice tegorocznych absolwentów szkoły spotkali się na uroczystej akademii.

Najpierw swój program artystyczny zaprezentowali żegnający się ze szkołą absolwenci. Po wierszach, piosenkach, podziękowaniach i krótkim przedstawieniu pt." FLINSTONOWIE" wręczyli swoim nauczycielom kwiaty. Następnie na scenie wystąpili uczniowie klasy siódmej, którzy skierowali do swoich starszych kolegów wiele ciepłych, ale też i humorystycznych słów. 

W dalszej części pani Dyrektor wręczyła absolwentom nagrody za wysokie wyniki w nauce, rodzicom listy gratulacyjne oraz podziękowania za pracę na rzecz szkoły.

kilkunastu uczniów absolwentów podczas programu artystycznego   kilkunastu uczniów absolwentów podczas programu artystycznego   uczniowie, nauczyciele i rodzice na sali gimnastycznej podczas akademii   kilku uczniów absolwentów podczas programu artystycznego   kilku uczniów absolwentów podczas programu artystycznego   kilkunastu uczniów podczas programu artystycznego   kilkunastu uczniów podczas programu artystycznego   uczeń odbierający nagrodę od dyrektora i wychowawcy   uczennica odbierająca nagrodę od dyrektora i wychowawcy   uczeń odbierający nagrodę od dyrektora i wychowawcy   rodzice odbierający list gratulacyjny od dyrektora   rodzic odbierający list gratulacyjny od dyrektora   rodzice odbierający list gratulacyjny od dyrektora