Dzień Matki i Ojca

26 maja był dniem niezwykłym dla naszej całej szkolnej społeczności, gdyż właśnie w tym dniu gościliśmy najukochańsze mamusie i najwspanialszych tatusiów z okazji ich święta.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły "Żabki" i "Motylki" przygotowali z tej okazji piosenki, wierszyki i tańce. Następnie wystąpili uzniowie klasy czwartej również z wierszami, piosenkami i krótkim przedstawieniem. Część artystyczną zakończyliśmy głośnym "Sto lat" i wręczeniem nagród za udział w szkolnych konkursach: plastycznym oraz fotograficznym.

W dalszej części zaproszeni goście mogli porozmawiać przy słodkim poczęstunku.