Gminne Konkursy - podsumowanie

W dniu 22 czerwca 2023r. w Orawskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wręczenie nagród z Gminnego Konkursu Polonistycznego, Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego, Gminnego Konkursu Historycznego. W uroczystości wzięli udział Pan Wójt Antoni Karlak, Pani Dyrektor CUW Bernadeta Plaszczak, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz nagrodzeni uczniowie.

Z naszej szkoły uczennice klasy ósmej Judyta Miąskowska Paniak zajęła II miejsce w konkursie z j. polskiego oraz Paulina Zubrzycka zdobyła II miejsce w konkursie z j. angielskiego. Gratulujemy!!!

dwie uczennice wraz z Wójtem Gminy podczas wręczania nagród za udział w gminnych konkursach   dwie uczennice podczas wręczania nagród za udział w gminnych konkursach