Boże Narodzenie 2023 - kolędowanie w szkole

jasełka w wykonaniu uczniów szkoły

Nadszedł długo oczekiwany czas, radosny czas Świąt Bożego Narodzenia.
W piątek 22 grudnia wszyscy uczniowie szkoły wraz z wychowawcami, nauczycielami oraz z Panią Dyrektor na czele zebrali się na sali na wspólnym kolędowaniu.

Najpierw uczniowie poszczególnych oddziałów przedszkolnych, a następnie starszych klas zaśpiewali kolędy i pastorałki. Po krótkiej przerwie uczniowie klasy II w pięknej inscenizacji słowno - muzycznej przypomnieli wszystkim zebranym sens zbliżających się Świąt. Po życzeniach złożonych przez Panią Dyrektor Katarzynę Piekarczyk, uczniowie udali się do klas z wychowawcami, gdzie zasiedli do stołu, aby zjeść wspólnie posiłek, śpiewać kolędy oraz złożyć sobie nawzajem świąteczne życzenia.

W tym dniu Pani Dyrektor wręczyła również dyplomy i nagrody Piotrowi Belica i Annie Kowalik za wyróżnienia w XLIV Gminnym Przeglądzie Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka. Piort otrzymał wyróżnienie w kategorii recytatorzy grupa wiekowa I, Ania otrzymała wyróżnienie w kategorii gawędziarze grupa wiekowa I.