Matka w oczach dziecka

uczeń odbierający nagrodę za konkurs Matka w oczach dziecka   uczeń wskazujący swoją pracę na konkurs Matka w oczach dziecka   uczeń z nagrodą za konkurs Matka w oczach dziecka

Mamy zaszczyt poinformować, że 48 Wojewódzki Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt.  Matka w Oczach Dziecka organizowany przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu został rozstrzygnięty! Wśród 570 nadesłanych prac plastycznych kategorii dzieci 7-10 lat  NAGRODZENI zostali uczniowie naszej szkoły. Do nagrody głównej zostało wybranych 50 uczestników w tym Kacper Miętus uczeń klasy pierwszej.
Podobnie 50 uczestników zostało obdarowanych wyróżnieniami- i tu znalazły się uczennice: Agnieszka Kidoń uczennica klasy II oraz Maja Kidoń uczennica klasy V.
Gratulujemy talentów.

(tekst: Agnieszka Kowalczyk)