Domino matematyczne

uczestnicy konkursu domino matematyczne

21 maja 2024r. w naszej szkole odbył się po raz drugi konkurs matematyczny dla uczniów klas VII szkół podstawowych z naszej gminy "Domino matematyczne".

W konkursie wzięło udział 25 siódmoklasistów. W ramach konkursu czniowie musieli wykonać obliczenia na kostkach domina, wykazując się umiejętnościami wykonywania działań na liczbach rzeczywistych, a następnie ułożyć domino. Naszą szkołę reprezentowali: Magdalena Litwiak oraz Sebastian Kowalczyk.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki, a zwycięzcy dodatkowo cenne nagrody, które wręczali Wójt Gminy Jabłonka Pan Stanisław Kasprzak, Zastępca Wójta Pani Monika Mastela, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pani Bernadeta Plaszczak oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zubrzycy Dolnej Pani Katarzyna Piekarczyk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i umiejętności.

uczestnicy konkursu domino matematyczne   wójt gminy jabłonka, dyrektor oraz nauczycielka szkoły w Zubrzycy Dolnej   uczniowie szkoły odbierający nagrody za konkurs domino matematyczne