Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 11.10.2024r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku  nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Pani Dyrektor Katarzyna Piekarczyk podziękowała pracownikom emerytowanym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim obecnym na uroczystości szkolnej. Życzyła dużo wytrwałości, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz radości każdego dnia.

(tekst: Izabela Litwiak)