Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
w Zubrzycy Dolnej

Slide background
Slide background

Strona Główna

Charytatywne dyktando z okazji 11 listopada

Kategoria:

Serdecznie zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Wzięcie udziału jest bezpłatne, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki otrzymają podopieczni domu dziecka. To już czwarta edycja wydarzenia organizowanego przez portal edukacyjny https://www.dyktanda.pl/

 Dyktando odbędzie się 11 listopada 2023 r. Obowiązuje podział na 5 kategorii wiekowych, tak aby każdy rozwiązywał tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy zarówno uczniów, jak i dorosłych.

 Szkoła, która będzie najliczniej reprezentowana w dyktandzie, wskaże dom dziecka, do którego trafią zebrane środki. Dlatego warto licznie przystąpić do akcji. Każdy uczestnik będzie mógł określić "swoją" szkołę - zarówno uczniowie, jak i osoby dorosłe (nauczyciele i rodzice).

 Dyktando będzie przygotowane specjalnie na tę okazję. Pojawią się w nim wątki patriotyczne, będzie wspominało znane postacie i wydarzenia. Dyktando będzie dostępne do rozwiązania w aplikacji ZDAY. 

 Szczegóły wydarzenia, w tym godziny rozpoczęcia dyktanda dla poszczególnych grup wiekowych, znajdują się na stronie:
https://zday.pl/dyktando-charytatywne/

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl i Zday.pl