GMINNY MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA 2023

Uczniowie klasy 4 Dawid Kowalczyk i Karol Waresiak po wygranych szkolnych eliminacjach, reprezentowali Szkołę Podstawową w Zubrzycy Dolnej w matematycznym konkursie dla uczniów klas czwartych GMINNY MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA 2023.
Podczas konkursu uczniowie zmierzyli się z zestawem 10 zadań różnego typu w określonym czasie. Najlepszym spośród 30 uczestników okazał się Dawid Kowalczyk z naszej szkoły, który rozwiązał zadania niemal bezbłędnie. Zajmując I miejsce uzyskał tytuł GMINNEGO MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA 2023. Karol Waresiak również spisał sie znakomicie, plasując się ze swoim wynikiem tuż za podium.
Gratulujemy świetnego wyniku chłopakom oraz pani Katarzynie Piekarczyk, która przygotowała ich do konkursu.

(tekst: Anna Kowalczyk)