"Nie ryzykuję, nie biorę"

W dniu 7 czerwca uczennice naszej szkoły wraz z p. Dyrektor i opiekunami udały się do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie. Odbyło się tam uroczyste wręczenie nagród naszym laureatom I i II miejsca w konkursie profilaktycznym ,,Nie ryzykuję, nie biorę". Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Jabłonka Panu Stanisławowi Kasprzakowi oraz Sekretarzowi Gminy Panu Arturowi Górka za obecność. Dziękujemy za super nagrody.

nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami w konkursie "nie ryzykuję, nie biorę"   nagrodzeni uczniowie w konkursie "nie ryzykuję, nie biorę"   nagrodzeni uczniowie w konkursie "nie ryzykuję, nie biorę" podczas poczęstunku   nagrodzeni uczniowie w konkursie "nie ryzykuję, nie biorę" podczas poczęstunku