Muzyczne sukcesy w Białymstoku

elementy z plakatu organizatora konkursu piosenki prozdrowotnej

Dnia 19.06.2024r. w Białymstoku, w Auli Pałacu Branickich odbył się koncert laureatów oraz uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród IV edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Prozdrowotnej ‘Śpiewające serca’. Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie Pro Salute na rzecz terapii dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i Stowarzyszenia Pro Salute, pod honorowym patronatem: Ministra Edukacji oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Miło nam poinformować, że 3 uczniów naszej szkoły zostało finalistami: Joanna Kidoń, Oliwia Lichosyt i Kamil Zawiślan.

Ale to nie koniec dobrych wieści, ponieważ aż 7 uczniów zostało laureatami - zdobywając następujące nagrody:

Anna Biel i Oliwia Kowalczyk - II miejsce (zespół I-IV)

Alicja Gargasz, Magdalena Litwiak, Martyna Kulawiak, Olga Borysiuk, Zuzanna Szczepańska - II miejsce (zespół V-VIII)

GRATULACJE !

Opiekę artystyczną nad uczniami sprawowała p. Mariola Chowaniec – koordynator konkursu na terenie szkoły.

(tekst: Mariola Chowaniec)