Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
w Zubrzycy Dolnej

Slide background
Slide background

Wycieczka szkolna

Kategoria:

W dniach 7 i 8 czerwca 2022r. uczniowie klas V, VI, VII i VIIIA zwiedzali piękne zakątki naszego kraju - podkarpacia. W programie wycieczki znalazły się:

  • lekcja muzealna Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce
  • Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie
  • Zapora w Solinie
  • Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku

zdjęcie grupowe na tle Muzeum Bóbrka   grupa uczniów przed pomnikiem Łukasiewicza   grupa uczniów podczas zwiedzania Muzeum Bóbrka   grupa uczniów w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, w tle obrazy   grupa uczniów podczas zwiedzania w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie   zdjęcie grupowe, uczniowie na zaporze w Solinie, w tle jezioro solińskie   grupa uczniów podczas zwiedzania Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, w tle zabytkowe budynki   grupa uczniów podczas zwiedzania Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, w tle zabytkowy budynek

Wycieczka do "Rabcia"

Kategoria:

27 października klasy I i II szkoły podstawowej odwiedziły teatr lalek "Rabcio" w Rabce Zdroju. Uczniowie oglądali spektakl "Karius i Baktus". Dzieci poznały przygody Kariusa i Baktusa, których przysmakiem są wszelkie słodkości. Zamieszkują oni w buzichłopca o imieniu Marek.

Spektakl w zabawny i zarazem pouczający sposób pokazuje najmłodszym, jak bardzo istotna jest higiena jamy ustnej.

zdjęcie przedstawia kilkoro uczniów na widowni w teatrze   zdjęcie przedstawia kilkoro uczniów na widowni w teatrze   zdjęcie przedstawia grupę uczniów w holu teatru   zdjęcie przedstawia grupę uczniów w holu teatru   zdjęcie przedstawia grupę uczniów w holu teatru

Wycieczki

Kategoria:

23 października uczniowie klas IV, V, VIa i VIb udali sie na wycieczkę do Krakowa na lotnisko Balice. Dzieci mogły poznać historię lotniska, poznać pracę lotniska oraz zwiedzić terminal.

 

 

24 września 2019r. uczniowie klasy VII udali się na wycieczkę do Czasławia na „Zaczarowane Wzgórze”. Młodzież zapoznała się z podstawowymi zasadami surwiwalu, mogli doświadczyć opieki nad zwierzętami, ale przede wszystkim spędzić miło czas w gronie rówieśników.