Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
w Zubrzycy Dolnej

Slide background
Slide background

Warsztaty przyrodnicze w „Zaczarowanym Wzgórzu” w Czasławiu - 17 IX 2021 r.

Kategoria:

W ostatnim czasie uczniowie klas 5-7 Szkoły Podstawowej w Zubrzycy Dolnej udali się na wycieczkę edukacyjno – krajoznawczą do tzw. „Zaczarowanego Wzgórza” w Czasławiu. Mimo niesprzyjającej aury wszyscy dobrze się bawili spędzając czas w otoczeniu bajkowej przyrody, domowych zwierząt, poznając jednocześnie różne gatunki roślin, ziół i warzyw. Mogli korzystać z zajęć praktycznych w gospodarstwie oraz jazdy konnej w  ośrodku jeździeckim . W czasie pobytu organizowano wiele zabaw integracyjnych, które sprzyjały zaciśnięciu relacji międzyklasowych. Uczniowie mogli też przygotować posiłek  z  ekologicznych ziemniaków w postaci ulubionych frytek.

      Wychowankowie spędzili bardzo miło i spokojnie czas obcując z przyrodą, zaprzyjaźnionymi zwierzętami oraz dowiedzieli się wielu interesujących rzeczy na temat gospodarstwa i natury.

Wycieczka do Niedzicy

Kategoria:

Najmłodsi uczniowie z oddziału przedszkolnego i klas I-II  9 września 2021r. uczestniczyli w wycieczce do Niedzicy. Wspaniała pogoda sprzyjała poznaniu historii Białej Damy z pobliskiego zamku, zwiedzaniu pięknych komnat i lochów, a także rejsowi po jeziorze czorsztyńskim. Zwieńczeniem wycieczki była wyśmienita zabawa na olbrzymim placu zabaw oraz odwiedzenie parku miniatur. Uczniowie nie tylko poznali część historii naszego regionu, ale także wspólnie bawić się i rozwiać sprawność fizyczną. pędzony czas na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wyjście na kręgle

Kategoria:

21 czerwca 2021r. uczniowie klasy VIIa udali się do kręgielni w Zubrzycy Dolnej, gdzie mogli spędzić miło czas w gronie swoich rówieśników.

 

Wycieczka do Zoo

Kategoria:

8 czerwca2021r. klasa 1 i grupa 6latkow "Pszczółki" wraz z wychowawcami udali się na wymarzoną wycieczkę do Zoo w Krakowie. Pogoda dopisała, wszyscy zadowoleni.

Wycieczki

Kategoria:

23 października uczniowie klas IV, V, VIa i VIb udali sie na wycieczkę do Krakowa na lotnisko Balice. Dzieci mogły poznać historię lotniska, poznać pracę lotniska oraz zwiedzić terminal.

 

 

24 września 2019r. uczniowie klasy VII udali się na wycieczkę do Czasławia na „Zaczarowane Wzgórze”. Młodzież zapoznała się z podstawowymi zasadami surwiwalu, mogli doświadczyć opieki nad zwierzętami, ale przede wszystkim spędzić miło czas w gronie rówieśników.