Wręczenie nagród - Turniej BRD

W dniu 10 maja 2022r. czworo uczniów naszej szkoły: Sebastian Kowalczyk, Urszula Giądła, Dominika Wójciak oraz Bartłomiej Bombol odebrało nagrody za miejsca na podium w powaitowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu, a nagrody wręczali m.in. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu, przedstawicielka Małopolskiego Kuratorium Oświaty Delegatura w Nowym Targu, Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Sekretarz Gminy Jabłonka.

Młodzieży gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej na temat można przeczytać na stronie Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

zdjęcie przedstawia 5 osób, ucznia wraz z osobami wręczającymi nagrody   zdjęcie przedstawia 8 osób, 3 uczniów, opiekuna grupy wraz z osobami wręczającymi nagrody   zdjęcie przedstawia 7 osób, uczennicę wraz z osobami wręczającymi nagrody   zdjęcie przedstawia 7 osób, ucznia wraz z osobami wręczającymi nagrody   zdjęcie przedstawia 4 uczniów wraz z odebranymi nagrodami