Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

19 i 20 kwietnia uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w powiatowych eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i po raz kolejny z rzędu zajęli miejsca na podium.

W tym roku Szkołę reprezentowali:

grupa I - uczniowie klasy V: Aleksandra Knapczyk, Magdalena Kulak, Szymon Bombol, Jakub Kulawiak

grupa II - uczniowie klasy VI i VII: Zuzanna Kidoń, Martyna Kulawiak, Sebastian Kowalczyk

Wszyscy startujący w Turnieju osiągnęli wysokie miejsca indywidualnie, Szymon Bombol zajął II miejsce. W klasyfikacji drużynowej obie grupy znalazły się na podium: grupa I zajęła I miejsce wygrywając eliminacje powiatowe, grupa II zajęła III miejsce.

Dla naszych uczniów to nie koniec przygody z Turniejem. 8 maja nastąpi wręczenie nagród wszystkim uczniom, którzy wywalczyli podium, a 9 maja uczniowie z grupy I będą reprezentowali cały powiat nowotarski na eliminacjach wojewódzkich w Mikluszowicach w powiecie bocheńskim. Uczniów do Turnieju przygotowała pani Anna Kowalczyk.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w następnym etapie.

Więcej informacji na Stronie Gminy Jabłonka oraz Stronie Policji w Nowym Targu.