Laboratoria przyszłości - wrzesień

#LaboratoriaPrzyszłości   #LaboratoriaPrzyszlosci

"Kodowanie na dywanie"

"Z nauką po zwyciestwo" - lekcje prowadzone dla uczniów klasy III z wykorzystaniem klocków Lego Education BricQ Motion Esential Prime, zakupionych w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

czworo uczniów podczas budowania z klocków Lego   troje uczniów podczas budowania z klocków Lego   czworo uczniów podczas budowania z klocków Lego

"Kodowanie, programowanie, robotyka" - zajęcia dodatkowe dla uczniów klas IV-V.

Na zajęciach uczymy się budować roboty i programować je z wyrzystaniem klocków Lego Education SPIKETM Prime, zakupionych w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"

Pięcioro uczniów podczas kodowania na macie   Troje uczniów podczas budowania robota

"Świetlica z Photonem"

Photon to zabawka, która zachęca dzieci do eksperymentowania. Robot wyposażony jest w nowoczesną technologię, która pomaga rozwinąć wyobraźnię, umiejętności logicznego myślenia a także uczy podstaw programowania. Na zajęciach świetlicy uczniowie korzystali z Photonów, zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

dwoje dzieci podczas zajęć z Photonem   dziecko podczas zajęć z Photonem

logo Laboratoria Przyszłości      Logo Ministerstwa Edukacji i Nauki       logo GOVTECH Polska