Laboratoria przyszłości - listopad

#LaboratoriaPrzyszłości   #LaboratoriaPrzyszlosci

"Świetlica z Photonem"

W listopadzie dzieci przypomniały sobie legendę o Powstaniu Państwa Polskiego, symbole narodowe, losy naszego kraju i odzyskanie niepodległości oraz tworzyły drogę do wolności. Zajęcia uzupełniane były matematyczną wędrówką, w której dzieci utrwalały dodawanie i odejmowanie. Uczniowie korzystali z Photonów, zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

dziecko podczas zajęć z Photonem   dziecko podczas zajęć z Photonem

"Kodowanie, programowanie, robotyka"

Na dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych kla sklas IV-V budujemy kolejne roboty z wykorzystaniem zestawów klocków Lego Education SPIKETM Prime, zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

dziecko budujące robota z klocków Lego SPIKE Prime   dziecko budujące robota z klocków Lego SPIKE Prime

logo Laboratoria Przyszłości      Logo Ministerstwa Edukacji i Nauki       logo GOVTECH Polska