Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
w Zubrzycy Dolnej

Slide background
Slide background

Strona Główna

Dzień Matki i Ojca

Kategoria:

Mając na celu wyrazenie szacunku dla wszystkich rodziców, dnia 24 maja 2024r. społeczność naszej szkoły przygotowała uroczystą akademię z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. To jedne z najbardziej wyjatkowych świąt, dedykowane niezastąpionym kobietom - mamom oraz najwspanialszym meżczyznom - tatusiom. Uczniowie w tym dniu złożyli swoim rodzicom życzenia oraz podziękowania za ogrom poniesionego trudu wychowania i opieki. Motywem przewodnim uroczystości były "Kwiaty dla mamy", część artystyczną przygotowały klasa druga i szósta.
Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach, aby w ten sposób wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostały na długo w pamięci wszystkich uczestników.

dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia   dzień matki i ojca - akademia

(tekst: Wioletta Skubis i Agnieszka Kowalczyk)